Władze Spółki

ZARZĄD


KAMIL KRĄŻEK, Prezes Zarządu

Absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Zarządzanie oraz Dyplomacja. Przedsiębiorca, menadżer sprzedaży. Specjalista w dziedzinie funkcjonowania giełd papierów wartościowych oraz inwestowania na rynkach kapitałowych.


krazek_kamil_dsa


 


MAGDALENA KRYSKA, Członek Zarządu, Dyrektor Działu Organizacyjno-Prawnego

Z grupą kapitałową DSA Financial Group S.A. związana od siedmiu lat. Tytuł magistra uzyskała na Politechnice Wrocławskiej na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku finanse i rachunkowość. Początkowo specjalista ds. organizacyjnych, po roku awansowana na stanowiska Dyrektora Działu Organizacyjno-Prawnego, a po kolejnych czterech miesiącach powołana do pełnienia funkcji Członka Zarządu. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na specjalizacji z finansów. W ramach kariery naukowej Przewodnicząca Prezydium Porozumienia Doktorantów Uczelni Wrocławskich oraz Przewodnicząca Uczelnianej Rady Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.


 

kryska-magdalena-www

 


 


MAGDALENA OPAŁKO, Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy
Absolwentka rachunkowości i auditingu na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Z DSA związana od 2006 roku.

 

magdalena-opalko-DSA


 


KRZYSZTOF ROSNER, Członek Zarządu, Dyrektor Sprzedaży

Od początku kariery zawodowej związany z DSA Financial Group S.A., w ramach której funkcjonuje DSA Investment S.A. W 2010 r. awansowany na stanowisko Dyrektora Regionalnego. Rokrocznie uzyskuje tytuł najlepszego dyrektora sprzedaży w strukturach DSA Investment S.A., a także jednego z najlepszych sprzedawców programów inwestycyjnych. Od września 2014 r. pełnomocnik Zarządu DSA Investment S.A. ds. szkoleń. W listopadzie 2016 r. powołany na stanowisko Członka Zarządu w DSA Investment S.A. Studiował Zarządzanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.


Rosner-Krzysztof_www_sm2


 

RADA NADZORCZAANDRZEJ DADEŁŁO, Przewodniczący Rady Nadzorczej

Multimilioner, biznesmen, podróżnik, filantrop, historyk, ekonomista. Karierę zawodową rozpoczynał w Departamencie Inwestycji Kapitałowych Banku Zachodniego SA. Jest założycielem i głównym akcjonariuszem firmy DSA Financial Group SA. Jest i był członkiem kilkudziesięciu rad nadzorczych, między innymi takich spółek jak : Jtt Computer SA, Bankier.pl SA, CTE SA, MCI SA, Votum SA. Za pośrednictwem grupy kapitałowej DSA FG SA jest również głównym akcjonariuszem klubów sportowych: piłkarskiej Miedzi Legnica i szachowej Polonii Wrocław. Od 2010 roku jedna z jego spółek : Votum SA jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Był wicemistrzem Europy amatorów w szachach. Jest jednym z założycieli fundacji : Dom na skale i Votum. Był wielokrotnie nagradzany za działalność charytatywną i sponsorską. Oprócz piłki nożnej i szachów interesuje się psychologią oraz podróżami.

dadello_andrzej_dsaANNA LUDWIG, Wiceprzewodnicząca Rady Nadzorczej
Absolwentka PSKOiB we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Z DSA związana od początku istnienia grupy kapitałowej.


ludwig_anna_dsa


 

MARTA ŻOŁĘDZIEWSKA, Członek Rady Nadzorczej
Radca prawny, absolwentka prawa na Uniwersytecie Wrocławskim.


zoledziewska_marta_dsa


Kalkulator inwestycyjny
Strefa współpracowników